Příměstské tábory Červený Kostelec 2021

5. roční k Letních táborů ČK se nezadržitelně blíží!


Aktuality

Vážení přátelé, ČTĚTE. Přihlášky se nám dnes v 18:00 spustily, již teď máme termíny kompletně zaplněné, za což moc děkujeme, nicméně Vás chceme poprosit o shovívavost a trpělivost s finalizováním seznamů.

Jelikož mnozí opět neuposlechly pokyny na webu, přihlásili se nám několikrát, musíme seznamy individuálně promazat. Propisování dětí do tabulky PŘIHLÁŠENÝCH DĚTÍ chvíli trvá a google dokumenty nejsou připravený na takový nával, proto mějte strpení.

Tím, že nám každý zvlášť bude volat a psát, že se přihlásil v tolik a tolik, ničemu nepomůže. Turnusy nejsou nafukovací a seznamy budeme finalizovat přes víkend jako tomu bylo loni. Pokusíme se vyjít vstříc co nejvíce lidem, ale kapacity jsou omezené. Připravili jsme pro Vás 4 turnusy, více toho opravdu nezmůžeme. Pokud se na někoho nedostane, mrzí nás to, ale jsou tu další tábory (například VoCe Nováč opět pořádá skvělý kemp).

O dalším postupu Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Léto plné sportu, pohybu a zábavy se blíží! 

Jak se u nás děcka bavila loni na táborech? Ve zkratce asi takhle: VIDEO 1 | VIDEO 2.| FOTOGALERIE 2020 

Máme pro vás opět přichystané čtyři skvělé týdny, na které děti rozhodně jen tak nezapomenou. V našem areálu jsme připraveni na vše - na extrémní teplo a horko (sprcha a hadice), déšť (tělocvična), sníh (soutěž o nejhezčího sněhuláka), bahno (soutěž o nejhezčího bahenního sněhuláka) či vítr (poustění draků a dětí, co před trenéry neutečou).

Děti budou opět rozděleny do skupin podle věku a výkonnosti, ale nebojte, v každé skupině si užijí spousty legrace s našimi trenéry!


PŘIHLÁŠKY NA TÁBORY POŘÁDANÉ VOLEJBALEM ČK                   

Právě finalizujeme seznamy přihlášených dětí, prosíme, mějte strpení, seznamy se zde objeví nejpozději ve středu (24. 2. 2021)

Turnus  5.-9. 7. 2021               PŘIHLÁŠKA

Turnus 12.-16. 7. 2021               PŘIHLÁŠKA

Turnus 19.-.23. 7. 2021               PŘIHLÁŠKA

Turnus  2.-6. 8. 2021               PŘIHLÁŠKA

(Kempy probíhají vždy po-pá 7:30-16:00 hod)

  

Letos nově upřednostníme sourozence, aby byli na jednom turnusu. Proto si vyhrazujeme možnost změny pořadí (či případné přesunutí přihlášených dětí mezi turnusy). Vše budeme řešit telefonicky PO UZAVŘENÍ PŘIHLÁŠEK s příslušnými rodiči. Prosíme o jejich správné vyplnění, a to pouze jednou za každé dítě, aby se nám nekomplikovalo propisování a následné mazání v tabulkách. Propisování dat chvíli trvá, proto se neděste, když se v tabulce ihned neuvidíte (je potřeba aktualizovat stránku pomocí kláves CTRL + F5 na windows | na iOS promazat mezipaměť). Jakmile se vám po odeslání objeví v dotazníku text Vaše odpověď byla zaznamenána, můžete si být jisti, že je přihláška odeslána. Prosíme, nepanikařte, pokud se Vaše odpověď hned nezaznamená do seznamu přihlášených dětí. Chvíli to trvá a dokumenty nejsou připravené na takový nápor. Děkujeme za pochopení.

 Jiný způsob přihlášení než pomocí formuláře nebude akceptován.


Informace k platbě:

Podařilo se nám zajistit spolufinancování z projektů z ESI fondů (Evropské strukturální a investiční fondy).
Cena: 1000 Kč / turnus (cena obsahuje veškeré stravování, pitný režim a trička).
Přihláška bude akceptovaná po uhrazení NEVRATNÉ zálohy 500 Kč do konce března na níže uvedený účet (do poznámky jméno dítěte a termín), platba závazné zálohy se objeví v tabulce u přihlášeného dítěte.
V případě zrušení tábora bude záloha vrácena.
Číslo účtu: 2501191107 / 2010, do poznámky napište celé jméno dítěte a o jaký termín se jedná.
Jsou povoleny pouze platby převodem na účet.
Podmínky pro rodiče k zařazení do projektu (pro platbu 1000 Kč jsou tyto):

  • S rodiči dětí musíme uzavřít písemnou smlouvu o poskytování služby
  • Vyplnit potvrzení, že oba rodiče (resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti) jsou zaměstnaní / vykonávají podnikatelskou činnost, anebo v případě nezaměstnanosti si zaměstnání aktivně hledají / jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace.
  • Rodiče, jejichž děti se účastnily kempů v roce 2019 a 2020, nebudou muset vyplňovat potvrzení

Podklady s dodatečnými informacemi o táborech zašleme v průběhu května, června (podle aktuální situace), abyste se mohli v klidu na tábory nachystat.

Pokud nesplňujete podmínky a přesto se chcete zúčastnit, není problém! Vše vyřídíme individuálně.
Pro více informací kontaktujte: Tomáš Jirásek, 721 013 914, jirasek@volejbalck.cz


Stále si nejste jistí? Mrkněte na to, jak to vypadalo loni do naší obsáhlé FOTOGALERIE! (autor www.martinkabrt.cz)