Report 12.1.2019 Ženy A - Junior Brno 3:2 3:1

Včera jsme odehrály velmi náročný zápas proti týmu Junior Brno, který je složen převážně z mladých hráček. Po dlouhé vánoční pauze jsme první utkání nezačaly vůbec dobře. Hned v prvním setu jsme udělaly velké množství vlastních chyb, Junior toho využil a bral první set do svych rukou. Ve druhém setu jsme se již oklepaly a byly lepším celkem. Ve třetím setu jsme však opět zaváhaly a Brno díky vítězství získalo první bod. To nás naštěstí nepoložilo a čtvrtý jsme vybojovaly pro sebe. Zápas nusel rozhodnout až tiebreak, náš první v této sezoně 😛 ,ve kterém jsme se vzchopily a nekompromisně zvítězily 15:7. První dva body v novém roce byly tu!💪💪
Do druhého utkání jsme opět nevstoupily ideálně a těsně ho prohrály. V dalších setech jsme ale projevily naši sílu a nedaly Brnu šance 😉
Za tento víkend sečteno podtrženo celkem 5 bodů! ✌✌✌
Velký dík patří Nikče Urbanové a Julče Hrušové, které nám vypomohly při zápase a nahradily tak marodící hráčky 🙂😍 Příští víkend nás čeká opět domácí zápas, a to proti velmi kvalitnímu soupeři z České Třebové. Přijďte nás tedy podpořit a pomoci získat další body! 😉