Report 20.10.2018 Ženy A - Liberec 3:1 3:1

Zdravíme naše fanoušky :-) <3 
V sobotu 20.10. jsme odehrály svůj první zápas na domácí půdě. Již od prvního zápasu jsme cítily obrovskou podporu od našeho kosteleckého fanklubu, složeného převážně z rodinných příslušníků, nadějné kostelecké volejbalové mládeže a všech dalších sportovních nadšenců. V čele tohoto fanklubu opět stálo úžasné duo bratrů Kábrťáků. :-) Všichni fanoušci vytvořili perfektní atmosféru po celý den a jejich legendární HURÁÁÁÁÁ samozřejmě nechybělo...
My jsme však hned od prvního míče věděly, že zápas nebude vůbec jednoduchý. Liberecké holky měly výškovou převahu, byly velice zkušené apředváděly hezký moderní volejbal. Zápas jsme však rozehrály na výbornoua první set vyhrály s přehledem. Vše se ale otočilo hned druhý set, liberecké hráčky se dokázaly neuvěřitelně zvednout a tento set byl naopak v jejich režii. V ostatních jsme již naštěstí projevily naši sílu a dokázaly celkově zvítězit 3:1.
Druhý zápas se odehrál téměř ve stejném duchu, opět nám nevyšel pouze jeden set a další výhra 3:1 pro nás znamenala plný počet bodů. :-)
Máme za sebou tedy neuvěřitelně vydařený vstup do sezóny a my v tom chceme pokračovat 💪💪💪
Druhé ligy mají tento víkend volno, ale my předehráváme venku zápas s Turnovem, který se momentálně nachází pouze o jednu příčku pod námi! Proto to bude velice náročný zápas, ale my věříme, že budeme na vítězné vlně dále pokračovat!!! ;-)
Držte nám pěsti!
Vaše volejbalistky 😍