Celostátní dovednostní soutěž - výsledky

Jdeme do toho! VK Karlovarsko spolu s Českým volejbalovým svazem přichystalo pro žákovskou kategorii soutěž v online prostoru

Výsledky Celostátní dovednostní soutěže jsou tu!

VšECHNY VÝSLEDKY NAJDETE ZDE

NAŠE STRŽKY:

3XS | Denča Škodová, Bára Kolisková, Dita Kolisková - 19. místo
NDS |Sofča Piechová, Daniela Kozáková, Nela Bořková - 21. místo
Náchoďačky | Bára Semeráková, Domča Pultarová, Hana Hanková - 23. místo
Margotky | Veronika Balášová, Viky Perglová, Kristýna Říhová - 31. místo

NAŠE MLŽKY:

DKV Trio | Dita Kolisková, Verča Křížová, Káťa Hejnová - 8. místo
Mičudy | Natálie Fučíková, Eliška Linková, Kája Lazoková - 40. místo
Abasi | Bára Zajíčková, Síma Kinclová, Adéla Olbortová - 10. místo

Všem zapojeným holkám moc děkujeme a gratulujeme ke krásným výsledkům v celorepublikové konkurenci. Třeba takové 8. místo našeho DKV tria je naprosto úžasné! A tým Abasi hned v závěsu, paráda!

Situace se sice lepší, ale nic není jisté, i proto přišlo  se skvělým nápadem uspořádat Celorepublikovou dovednostní soutěž, která bude probíhat na dálku (v online prostoru). Do CDS jsme se rozhodli zapojit i my!


Blíží se jaro a s tím i možnost trénovat i volejbal ve venkovních prostorách nebo popřípadě v menším počtu uvnitř (dá-li bůh a hygiena – to je samozřejmě vtip). VK Karlovarsko, v osobách Petra Konopky, Víta Maška, Ondřeje Hudečka a Ondřeje Fleischmana, přišel s výborným nápadem. Celorepubliková dovednostní soutěž (CDS). Všichni výše jmenovaní vše připravili přesně v duchu současného digitálního žití. Důležité je, že to digitální, je pouze v prezentaci a ověřování, vše ostatní se bude odehrávat fyzicky na hřištích, v obývacích pokojích, v improvizovaných prostorách a možná i v tělocvičnách. Soutěž je určena pro žáky a žákyně všech klubů a škol.

V jakých dovednostech se například soutěžilo?

¨

 

Y