Historický úspěch - první výhra v 1. lize!

Naše áčko zaznamenalo svoji první výhru v 1. lize proti pražským Nuslím

TJ SOKOL NUSLE PRAHA 🏐 VOLEJBAL ČERVENÝ KOSTELEC

Pátek 29. 10. (20, 13, 20) 0:3
Sobota 30. 10. (-23, -19, 13, 25, -14) 3:2

A jak to viděla naše Ráďa?

"Tento víkend přišla konečně sladká volejbalová odměna pro ženy A. Ale začněme hezky od začátku. Páteční příjezd do haly byl pro tým velice hektický, ale i přes to jsme do zápas nastoupily v plné palbě. Bohužel štěstí a forma nestála na naší straně, a proto jsme prohrály první zápas 3:0.

Do druhého dne jsme se probudily s vervou urvat nějaké body a konečně ukázat, že do 1. ligy patříme. Zápas jsme začaly velmi dobře a ujaly se rychlého vedení 2:0. Byl to velmi dobře rozehraný zápas pro zisk všech tří bodů. Následující set jsme bohužel udělaly mnoho nevynucených chyb a prohrály ho vysoce 13:25. V dalším setu jsme se opět oklepaly a až do konce nebylo jasné, kdo tuto sadu ovládne. V samotném závěru jsme nevyužily několik balónů „zadarmo“ a zápas tak šel do zkráceného setu. Vstup do tiebreaku se nám vůbec nevydařil a rychle jsme prohrávaly 6:13, kdy už snad nikdo nevěřil ve výhru. Nemožné se však stalo skutečností a díky velmi dobrému servisu a obrovské bojovnosti jak v poli, tak na síti jsme tento nepříznivý stav otočily a vyhrály tak celý zápas. Díky skvělé kolektivní práci včetně trenéra jsme zápas tedy vyhrály 3:2 a konečně vybojovaly historicky první dva body v první lize žen."


Sestava: Kája Matějů , Míša Vítová, Péťa Borůvková, Ráďa Vaněčková, Pája Brátová, Jarka Marcelová, Edit Dražanová, Nikča Urbanová, Kiki Vašáková a Lucka Řezníčková.


Další zápasy hrajeme v pátek a sobotu 5. a 6. 11. doma proti TJ Sokol Žižkov, který je na průběžném šestém místě.