Kalorická bitva týmů

Žákyně, kadetky nebo snad kluci? Kdo bude do konce roku nejaktivnější?

Je dobojováno! (aktualizace 4. 1. 2021)
Image 0
Image 1

Jak bude bitva probíhat?

Na koho byste si vsadili, že se bude na konci roku více hýbat? Máme pro všechny připravenou pikantní bitvu všech našich kategorií, které hrají šestkový volejbal. Jelikož kvůli opatření nemůžeme trénovat v halách spolu, rozhodli jsme se hýbat samostatně, ale zároveň v týmu! Že vám na tom něco nesedí? Nevadí! Pravidla jsou jednoduchá.

Pravidla

1. CVIČ a následně zaznamenej počet spálených kalorií pomocí mobilu nebo hodinek
2. NASDÍLEJ svůj výsledek hned po cvičení pomocí vyfocené obrazovky na příslušné místo (Ženy A - Kikina, Ženy B - Baletka, Juniorky, Kadetky, oba týmy žákyň - Mrca, kluci - Jirka Stierand)
3. SLEDUJ změnu pořadí týmů vždy v pondělí v 19:00 zde na webu nebo na FB či instagramu
4. NENECH VE ŠTYCHU svůj tým!

Každý člen může do své kategorie přispět jakoukoliv činností v týdnu (běh, posilování doma, chůze, plavání, jízda na kole, jízda na rotopedu atd.) a to kolikrát týdně bude chtít, záleží jen na něm. Věříme, že nikdo nechcet nechat svůj tým ve štychu! Jako třešničku na dortu jsme do soutěže zapojili i speciální tým v podobě Toma Jiráska, Martina Chrásky a Martina Kábrta. Nově se nám do bitvy zapojil i mužský namixovaný tým pod jménem Sobotní řezníci, ve kterém jsou členové A, B, C i D týmu - nová výzva!

Proč bych to dělal? Protože tým dostane cenu!

Vítězové od nás dostanou nová tréninková trička, na které si budou moct nechat natisknout cokoliv dle svého uvážení!