Průběžná tabulka Odkaz zde
Novinky

Report 3.11.2018

03.11.2018

Dá se říci, že ještě včera byl náš tým v tzv. rozkladu 🙈 Simča Bieliková s Petrou Zelenou zraněné, Verča Valášková nemocná, juniorky hrály svoji soutěž a Lucka Schubertová měla od nás na tento víkend "dovolenou", proto měla v plánu již jiné aktivity...
Museli jsme rychle řešit! Trenéra napadl geniální nápad, a to poprosit Julču Hrušovou. Ta na nabídku kývla a rozhodla se zkusit svoji premiéru v druhé lize :-) A po velké prosbě jsme včera večer dostaly i milou zprávu od Lucky, ve které potvrdila svou účast na zápase :-)
Věděly jsme, že i když hrajeme s posledním týmem tabulky, zápas nebude vůbec jednoduchý. Soupeřky využily první set toho, že jsme se teprve rozkoukávaly a dotáhly ho do vítězného konce. My jsme tak prohrávaly 0:1. V dalších setech jsme se již nenechaly rozhodit, probudily se z cesty, zvykly si na prostředí a bez problému vyhrály zápas 3:1 :-) 💪
Ještě v lepší režii se odehrával druhý zápas. Ten jsme měly celou dobu pod kontrolou a vyhrály s přehledem 3:0 👍
Moc děkujeme Julče za velkou pomoc a zároveň za super výkon 😍
To samé platí i o naší šikovné zkušené Lucce, která i přes pouhé 3 hodiny spánku podala úžasný výkon! ❤
Pochvala patří celému týmu, každý šel do zápasu naplno a s chutí!!!
Mějte se krásně a příští sobotu hrajeme konečně zase na DOMÁCÍ PALUBOVCE PROTI ČVUT :-)

Report 27.10.2018 Turnov - ČK

30.10.2018

Ano, i tento víkend byl pro nás úspěšný :-) Dvě výhry 3:0 nás posunuly na první místo v tabulce. Ale pozor, máme o dva zápasy navíc, takže musíme stále bojovat!
Velkou smutkou tečkou na vydařeném utkání je pro nás zranění našeho Pecánka (Petra Zelená), která si v průběhu druhého zápasu poranila koleno :-( Držme ji proto pěsti, ať se co nejdříve vrátí mezi nás <3
V sobotu míříme až do Svitav. Tento tým se zatím nachází na poslední příčce tabulky, ale to nic neznamená, my musíme hrát stále naši hru a makat naplno!!! :-)

Report 20.10.2018 Ženy A - Liberec 3:1 3:1

23.10.2018

Zdravíme naše fanoušky :-) <3
V sobotu 20.10. jsme odehrály svůj první zápas na domácí půdě. Již od prvního zápasu jsme cítily obrovskou podporu od našeho kosteleckého fanklubu, složeného převážně z rodinných příslušníků, nadějné kostelecké volejbalové mládeže a všech dalších sportovních nadšenců. V čele tohoto fanklubu opět stálo úžasné duo bratrů Kábrťáků. :-) Všichni fanoušci vytvořili perfektní atmosféru po celý den a jejich legendární HURÁÁÁÁÁ samozřejmě nechybělo...
My jsme však hned od prvního míče věděly, že zápas nebude vůbec jednoduchý. Liberecké holky měly výškovou převahu, byly velice zkušené apředváděly hezký moderní volejbal. Zápas jsme však rozehrály na výbornoua první set vyhrály s přehledem. Vše se ale otočilo hned druhý set, liberecké hráčky se dokázaly neuvěřitelně zvednout a tento set byl naopak v jejich režii. V ostatních jsme již naštěstí projevily naši sílu a dokázaly celkově zvítězit 3:1.
Druhý zápas se odehrál téměř ve stejném duchu, opět nám nevyšel pouze jeden set a další výhra 3:1 pro nás znamenala plný počet bodů. :-)
Máme za sebou tedy neuvěřitelně vydařený vstup do sezóny a my v tom chceme pokračovat 💪💪💪
Druhé ligy mají tento víkend volno, ale my předehráváme venku zápas s Turnovem, který se momentálně nachází pouze o jednu příčku pod námi! Proto to bude velice náročný zápas, ale my věříme, že budeme na vítězné vlně dále pokračovat!!! ;-)
Držte nám pěsti!
Vaše volejbalistky 😍

Report 13.10.2018 Česká Třebová-ČK 0:3 1:3

13.10.2018

Zdravíme naše fanoušky! 😍 Dnes máme za sebou další volejbalovou sobotu a opět na palubovce soupeře.Tím byly holky z České Třebové. Jak je známo, tento tým se stal již třikrát po sobě mistrem druhé ligy a proto jsme věděly, že nesmíme nic podcenit. Na zápas jsme proto vyrazili v 11 kusech + kouč Martin Burdych💪
Už od prvního setu tam bylo vidět to srdíčko, ta bojovnost a neskutečná chuť vyhrát nad tímto kvalitním týmem. A teď pozoooor? Ano, my to vyhrály!A rovnou dvakrát💪💪💪 Tímto si připisujeme 6 bodů do tabulky a volejte sláva a 6 dní se radujte! A PŘÍŠTÍ SOBOTU, 20.11., PŘIJĎTE ZAFANDIT DO KOSTELECKÉ HALY NA PRVNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS PROTI LIBERCI :-) 😍
A jak shrnout zápasy? Pokud by se nás někdo zeptal na otázku: "Bylo to těžký?" Tak naše odpověď by zněla: "Bylo, tyjo!" 😎