Nejbližší zápasy

30.09.2020 - 17:00
OP I. třídy žen C - Slavoj Teplice (venku)
01.10.2020 - 17:00
OP I. třídy mužů B - Slovan Broumov (venku)
02.10.2020 - 18:00
I. liga žen - Volejbal Plzeň (sportovní hala ČK)
03.10.2020 - 09:00
I. liga žen - Volejbal Plzeň (sportovní hala ČK)
03.10.2020 - 11:00
KP kadetek (turnaj - sportovní hala ČK)
04.10.2020 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj - Rtyně v Podkrkonoší))
04.10.2020 - 10:00
KP juniorek - VK Dvůr Králové n. L. (venku)
04.10.2020 - 10:00
KP starších žáků (turnaj - sportovní hala ČK)
04.10.2020 - 14:00
KP juniorek - VK Dvůr Králové n. L. (venku)
10.10.2020 - 09:00
KP I. třídy žen B - TJ Sokol Bílá Třemešná (sportovní hala ČK)
10.10.2020 - 09:00
KP kadetek (turnaj - Rychnov nad Kněžnou)
10.10.2020 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj - Trutnov)
11.10.2020 - 10:00
KP juniorek - Slavia Hradec Králové B (sportovní hala ČK)
11.10.2020 - 14:00
KP juniorek - Slavia Hradec Králové B (sportovní hala ČK)
16.10.2020 - 18:30
I. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (venkovní zápas)
17.10.2020 - 09:00
Český pohár žákyň (turnaj - Polička) 17. 10.
17.10.2020 - 09:00
KP I. třídy žen B - TJ Sokol Staré Město-Náchod (doma)
17.10.2020 - 11:00
I. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (venkovní zápas)
17.10.2020 - 11:00
KP I. třídy mužů A - VK Litomyšl (sportovní hala ČK)
23.10.2020 - 18:00
I. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (sportovní hala ČK)
24.10.2020 - 09:00
KP kadetek (turnaj - Lázně Bělohrad)
24.10.2020 - 10:00
I. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (sportovní hala ČK)
24.10.2020 - 10:00
KP I. třídy mužů A - SKO Hlinsko (venku)
24.10.2020 - 10:00
KP I. třídy žen B - TJ Sokol Třebechovice p.O. (venku)
25.10.2020 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj - sportovní hala ČK)
25.10.2020 - 10:00
KP juniorek - TJ Jičín (venku)
25.10.2020 - 14:00
KP juniorek - TJ Jičín (venku)
30.10.2020 - 18:00
I. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (venkovní zápas)
31.10.2020 - 10:00
I. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (venkovní zápas)
31.10.2020 - 10:00
KP I. třídy mužů A - TJ Lanškroun (sportovní hala ČK)
01.11.2020 - 09:00
KP starších žáků (turnaj)
01.11.2020 - 10:00
KP juniorek - Sokol Nechanice (sportovní hala ČK)
01.11.2020 - 14:00
KP juniorek - Sokol Nechanice (sportovní hala ČK)
07.11.2020 - 09:00
KP kadetek (turnaj - Chlumec nad Cidlinou)
07.11.2020 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj)
07.11.2020 - 10:00
KP I. třídy žen B - VK Hradec Králové (sportovní hala ČK)
07.11.2020 - 11:00
KP I. třídy mužů A - TJ Chvaletice (venku)
14.11.2020 - 09:00
KP kadetek (turnaj - Pouchov)
14.11.2020 - 10:00
KP I. třídy mužů A - Sokol Česká Třebová II (sportovní hala ČK)
14.11.2020 - 10:00
KP I. třídy žen B - TJ Slavia Hradec Králové (venku)
15.11.2020 - 10:00
KP juniorek - Sokol Třebechovice p. O. (venku)
15.11.2020 - 14:00
KP juniorek - Sokol Třebechovice p. O. (venku)
20.11.2020 - 18:00
I. liga žen - Bižuterie Jablonec nad Nisou (venkovní zápas)
21.11.2020 - 09:00
KP I. třídy žen B - TJ Sokol Jilemnice (sportovní hala ČK)
21.11.2020 - 11:00
KP I. třídy mužů A - SK Rybník (sportovní hala ČK)
21.11.2020 - 12:00
I. liga žen - Bižuterie Jablonec nad Nisou (venkovní zápas)
22.11.2020 - 09:00
KP starších žáků (turnaj - Hradec Králové)
27.11.2020 - 18:00
I. liga žen - VK Hronov (sportovní hala ČK)
28.11.2020 - 09:00
KP kadetek (turnaj - Jičín)
28.11.2020 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj)
28.11.2020 - 10:00
KP I. třídy A - Sokol Kerhartice (venku)
28.11.2020 - 10:00
KP I. třídy žen B - VK Hronov (doma)
28.11.2020 - 12:00
I. liga žen - VK Hronov (sportovní hala ČK)
29.11.2020 - 09:00
KP starších žáků (turnaj)
29.11.2020 - 10:00
KP juniorek - Slavia Hradec Králové C (venku)
29.11.2020 - 14:00
KP juniorek - Slavia Hradec Králové C (venku)
04.12.2020 - 18:00
I. liga žen - Volejbal Plzeň (venkovní zápas)
05.12.2020 - 09:00
KP kadetek (turnaj - sokolovna ČK)
05.12.2020 - 10:00
I. liga žen - Volejbal Plzeň (venkovní zápas)
05.12.2020 - 10:00
KP I. třídy mužů A - Slavia Hradec Králové C (sportovní hala ČK)
05.12.2020 - 10:00
KP I. třídy žen B - Orel Jednota Hradec Králové (venku)
06.12.2020 - 10:00
KP juniorek - Lokomotiva Trutnov (sportovní hala ČK)
06.12.2020 - 14:00
KP juniorek - Lokomotiva Trutnov (sportovní hala ČK)
12.12.2020 - 09:00
KP kadetek (turnaj - Rychnov nad Kněžnou)
12.12.2020 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj)
12.12.2020 - 10:00
KP I. třídy mužů A - TJ Svitavy (venku)
12.12.2020 - 10:00
KP I. třídy žen B - Orel Jednota Studenec (doma)
13.12.2020 - 09:00
KP starších žáků (turnaj)
13.12.2020 - 10:00
KP juniorek - VK Dvůr Králové (sportovní hala ČK)
13.12.2020 - 14:00
KP juniorek - VK Dvůr Králové (sportovní hala ČK)
18.12.2020 - 18:00
I. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (sportovní hala ČK)
19.12.2020 - 10:00
I. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (sportovní hala ČK)
15.01.2021 - 18:30
I. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (venkovní zápas)
16.01.2021 - 10:00
I. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (venkovní zápas)
22.01.2021 - 19:00
I. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (sportovní hala ČK)
23.01.2021 - 12:00
I. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (sportovní hala ČK)