Nejbližší zápasy

12.01.2019 - 10:00
II. liga žen TJ Junior Brno (sportoní hala ČK)
12.01.2019 - 11:00
KP I. třídy muži Litomyšl (venku)
12.01.2019 - 12:00
I. liga juniorek Hradec Králové (venku)
19.01.2019 - 09:00
KP I. třídy muži Kerhartice (sportovní hala ČK)
19.01.2019 - 11:00
II. liga žen TJ Sokol Geodézie Česká Třebová (sportoní hala ČK)
20.01.2019 - 10:00
I. liga juniorek Nymburk (sportovní hala ČK)
26.01.2019 - 10:00
KP I. třídy muži Rybník (venku)
26.01.2019 - 11:00
II. liga žen TJ Lokomotiva Liberec (venku)
27.01.2019 - 09:00
Mixáček Červený Kostelec (sportovní hala)
02.02.2019 - 00:00
I. liga juniorek nadstavba 1. kolo
09.02.2019 - 00:00
I. liga juniorek nadstavba 2. kolo
09.02.2019 - 10:00
II. liga žen TJ Svitavy (sportovní hala ČK)
16.02.2019 - 10:00
II. liga žen VSK ČVUT Praha (venku)
16.02.2019 - 10:00
KP I. třídy muži Svitavy (sportovní hala ČK)
23.02.2019 - 00:00
I. liga juniorek nadstavba 3. kolo
23.02.2019 - 09:00
Žlutý minivolejbal Broumov (sportovní hala)
23.02.2019 - 10:00
II. liga žen TJ Žďár nad Sázavou (sportovní hala ČK)
23.02.2019 - 11:00
KP I. třídy muži Chvaletice (venku)
23.02.2019 - 13:00
Oranžový minivolejbal Broumov (sportovní hala)
24.02.2019 - 09:00
Červený minivolejbal Broumov (sportovní hala)
24.02.2019 - 13:00
Modrý minivolejbal Broumov (sportovní hala)
02.03.2019 - 00:00
I. liga juniorek nadstavba 4. kolo
02.03.2019 - 10:00
KP I. třídy muži Pardubice (sportovní hala ČK)
09.03.2019 - 10:00
II. liga žen SC Spirit Říčany (venku)
09.03.2019 - 10:00
KP I. třídy muži Letohrad (venku)
16.03.2019 - 00:00
I. liga juniorek nadstavba 5. kolo
16.03.2019 - 09:00
KP I. třídy muži Hradec Králové B (sportovní hala ČK)
16.03.2019 - 11:00
II. liga žen TJ Zikuda Turnov (sportovní hala)
23.03.2019 - 09:00
Mixáček Trutnov ( ZŠ V Domcích)
23.03.2019 - 10:00
II. liga žen TJ Jiskra Havlíčkův Brod (venku)
24.03.2019 - 00:00
I. liga juniorek nadstavba 6. kolo
24.03.2019 - 10:00
KP I. třídy muži Hlinsko (venku)
30.03.2019 - 09:00
Žlutý minivolejbal Hronov Sportovní hala
30.03.2019 - 13:00
Oranžový minivolejbal Hronov Sportovní hala
13.04.2019 - 09:00
Červený minivolejbal Hronov Sportovní hala
13.04.2019 - 13:00
Modrý minivolejbal Hronov Sportovní hala
11.05.2019 - 09:00
Žlutý minivolejbal Staré Město (kurty)
11.05.2019 - 13:00
Oranžový minivolejbal Staré Město (kurty)
18.05.2019 - 09:00
Mixáček Náchod (Hamra)
01.06.2019 - 09:00
Mixáček Broumov finále (park)
02.06.2019 - 09:00
Červený minivolejbal Náchod finále (Hamra)
02.06.2019 - 09:00
Modrý minivolejbal Náchod finále (Hamra)
02.06.2019 - 09:00
Oranžový minivolejbal Náchod finále (Hamra)
02.06.2019 - 09:00
Žlutý minivolejbal Náchod finále (Hamra)