Nejbližší zápasy

23.08.2019 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Slavoj Teplice A (venku)
23.08.2019 - 17:30
OP II. třídy žen D - Sokol Jezbiny B (venku)
26.08.2019 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Červený Kostelec C
26.08.2019 - 17:30
OP I. třídy mužů C - Červený Kostelec B
28.08.2019 - 17:30
OP I. třídy žen C - Baník Rtyně B (venku)
29.08.2019 - 17:30
OP I. třídy mužů B - SG Jaroměř (venku)
29.08.2019 - 17:30
OP I. třídy mužů C - Sokol Jezbiny A (doma)
30.08.2019 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Slavoj Teplice B (venku)
30.08.2019 - 17:30
OP II. třídy žen D - Vo Ce nad Metují (doma)
04.09.2019 - 17:30
OP I. třídy žen C - Slavoj Teplice (doma)
05.09.2019 - 17:30
OP I. třídy mužů B - VK Hronov C (doma)
05.09.2019 - 17:30
OP I. třídy mužů C - Slovan Broumov (venku)
06.09.2019 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Josefov (doma)
06.09.2019 - 17:30
OP II. třídy žen D - Sokol Velký Dřevíč (venku)
09.09.2019 - 17:30
OP I. třídy žen C - SK Náchod (venku)
11.09.2019 - 17:30
OP I. třídy žen C - Slovan Broumov A (doma)
12.09.2019 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Sokol Studnice (venku)
13.09.2019 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Jezbiny B (venku)
13.09.2019 - 17:30
OP II. třídy žen D - Slovan Broumov B (doma)
14.09.2019 - 10:00
Český pohár žen 2019/2020 - Hradec Králové/Nusle/Nový Jičín
18.09.2019 - 17:00
OP I. třídy žen C - VK Hronov C (venku)
19.09.2019 - 17:00
OP I. třídy mužů C - SG Jaroměř (doma)
20.09.2019 - 17:00
OP II. třídy mužů D - Sokol Staré Město (doma)
20.09.2019 - 17:00
OP II. třídy žen D - Sokol Studnice (venku)
21.09.2019 - 10:00
I. liga kadetek - Slavia Hradec Králové (sportovní hala ČK)
23.09.2019 - 17:00
OP I. třídy žen C - Sokol Staré Město B (doma)
25.09.2019 - 17:00
OP I. třídy žen C - SK Nové Město (doma)
26.09.2019 - 17:00
OP I. třídy mužů B - Sokol Jezbiny A (doma)
26.09.2019 - 17:00
OP I. třídy mužů C - VK Hronov C (venku)
27.09.2019 - 17:00
OP II. třídy mužů D - Slavoj Teplice A (doma)
27.09.2019 - 17:00
OP II. třídy žen D - Sokol Jezbiny B (doma)
28.09.2019 - 10:00
I. liga kadetek - VK Hronov (venku)
02.10.2019 - 17:00
OP I. třídy žen C - Sokol Velká Jesenice (venku)
03.10.2019 - 17:00
OP I. třídy mužů B - Slovan Broumov (venku)
03.10.2019 - 17:00
OP I. třídy mužů C - Sokol Studnice (doma)
04.10.2019 - 17:00
OP II. třídy mužů D - Slavoj Teplice B (venku)
04.10.2019 - 17:00
OP II. třídy žen D - Vo Ce nad Metují (venku)
05.10.2019 - 09:00
KP I. třídy mužů - Hronov (turnaj)
05.10.2019 - 10:00
I. liga kadetek - TJ Turnov (sportovní hala ČK)
05.10.2019 - 11:00
II. liga žen - TJ Sokol Žižkov B (sportovní hala ČK)
12.10.2019 - 10:00
II. liga žen - TJ Zikuda Turnov (venku)
12.10.2019 - 10:00
KP I. třídy žen - Orel jednota Studenec (venku)
13.10.2019 - 10:00
I. liga kadetek - SK Meteor Praha (venku)
19.10.2019 - 09:00
KP I. třídy mužů - Slavia Hradec Králové (venku)
19.10.2019 - 09:00
KP I. třídy žen - Slavia Hradec Králové (sportovní hala ČK)
19.10.2019 - 11:00
II. liga žen - TJ Svitavy (sportovní hala ČK)
26.10.2019 - 10:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Staré Město (sportovní hala ČK)
02.11.2019 - 09:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Jilemnice (sportovní hala ČK)
02.11.2019 - 11:00
II. liga žen - Bižuterie Jablonec nad Nisou (sportovní hala ČK)
03.11.2019 - 10:00
I. liga kadetek - SK Volejbal Kolín (sportovní hala ČK)
09.11.2019 - 10:00
I. liga kadetek - Slavia Hradec Králové (venku)
09.11.2019 - 10:00
II. liga žen - TJ Sokol Geodézie Česká Třebová (venku)
09.11.2019 - 10:00
KP I. třídy mužů - Slavia Hradec Králové (sportovní hala ČK)
09.11.2019 - 10:00
KP I. třídy žen - VK Hradec Králové (venku)
16.11.2019 - 09:00
KP I. třídy žen - VK Hronov B (sportovní hala ČK)
16.11.2019 - 11:00
II. liga žen - TJ Lokomotiva Liberec (sportovní hala ČK)
16.11.2019 - 11:00
KP I. třídy mužů - Slavia Hradec Králové (venku)
30.11.2019 - 09:00
KP I. třídy mužů - Hradec Králové (turnaj)
30.11.2019 - 10:00
I. liga kadetek - VK Hronov (sportovní hala ČK)
30.11.2019 - 10:00
II. liga žen - Malibu volleyball Mladá Boleslav (venku)
30.11.2019 - 10:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Bílá Třemešná (venku)
07.12.2019 - 09:00
KP I. třídy žen - Orel jednota Hradec Králové (sportovní hala ČK)
07.12.2019 - 10:00
I. liga kadetek - TJ Turnov (venku)
07.12.2019 - 11:00
II. liga žen - TJ Slovan Chabařovice (sportovní hala ČK)
14.12.2019 - 09:00
KP I. třídy - sportovní hala ČK (turnaj)
14.12.2019 - 10:00
II. liga žen - VSK Spartak Děčín (venku - Rumburk)
14.12.2019 - 10:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Třebechovice p. O. (venku)
11.01.2020 - 10:00
II. liga žen - TJ Sokol Žižkov (venku)
11.01.2020 - 10:00
KP I. třídy mužů - Slavia Hradec Králové (sportovní hala ČK)
11.01.2020 - 10:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Staré Město (venku)
18.01.2020 - 09:00
KP I. třídy mužů - Hradec Králové (turnaj)
18.01.2020 - 09:00
KP I. třídy žen - Orel Jednota Studenec (sportovní hala ČK)
18.01.2020 - 11:00
II. liga žen - TJ Zikuda Turnov (sportovní hala ČK)
19.01.2020 - 10:00
I. liga kadetek - SK Meteor Praha (sportovní hala ČK)
25.01.2020 - 10:00
II. liga žen - TJ Svitavy (venku)
25.01.2020 - 10:00
KP I. třídy mužů - Slavia Hradec Králové (venku)
25.01.2020 - 10:00
KP I. třídy žen - Slavia Hradec Králové (vvenku)
26.01.2020 - 10:00
I. liga kadetek - SK Volejbal Kolín (venku)
01.02.2020 - 10:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Bílá Třemešná (sportovní hala ČK)
08.02.2020 - 09:00
II. liga žen - Bižuterie Jablonec nad Nisou (venku)
08.02.2020 - 09:00
KP I. třídy mužů - Slavia Hradec Králové (sportovní hala ČK)
08.02.2020 - 10:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Jilemnice (venku)
15.02.2020 - 09:00
KP I. třídy žen - VK Hradec Králové (sportovní hala ČK)
15.02.2020 - 11:00
II. liga žen - TJ Sokol Geodézie Česká Třebová (sportovní hala ČK)
22.02.2020 - 10:00
KP I. třídy žen - VK Hronov B (venku)
22.02.2020 - 11:00
II. liga žen - TJ Lokomotiva Liberec (venku)
29.02.2020 - 09:00
KP I. třídy mužů - Hronov (turnaj)
07.03.2020 - 11:00
II. liga žen - Malibu volleyball Mladá Boleslav (sportovní hala ČK)
14.03.2020 - 09:00
KP I. třídy mužů - sportovní hala ČK (turnaj)
14.03.2020 - 10:00
II. liga žen - TJ Slovan Chabařovice (venku)
14.03.2020 - 10:00
KP I. třídy žen - Orel jednota Hradec Králové (venku)
21.03.2020 - 09:00
KP I. třídy žen - TJ Sokol Třebechovice p. O. (sportovní hala ČK)
21.03.2020 - 11:00
II. liga žen - VSK Spartak Děčín (sportovní hala ČK)
06.05.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - Spartak Opočno B (venku)
07.05.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Červený Kostelec C
07.05.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů C - Červený Kostelec B
07.05.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Josefov (venku)
07.05.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Soko Velký Dřevíč (doma)
13.05.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - Baník Rtyně B (doma)
14.05.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů B - SG Jaroměř (doma)
14.05.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů C - Sokol Jezbiny A (venku)
15.05.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Jezbiny B (doma)
15.05.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Slovan Broumov B (venku)
18.05.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - Slavoj Teplice (venku)
20.05.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - SK Náchod (doma)
21.05.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů B - VK Hronov C (venku)
21.05.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů C - Slovan Broumov (doma)
22.05.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Staré Město (venku)
22.05.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Sokol Studnice (doma)
27.05.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - Slovan Broumov A (venku)
28.05.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Sokol Studnice (doma)
29.05.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Slavoj Teplice A (venku)
29.05.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Sokol Jezbiny B (venku)
03.06.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - VK Hronov C (doma)
04.06.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů C - SG Jaroměř (venku)
05.06.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Slavoj Teplice B (venku)
05.06.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Vo Ce nad Metují (doma)
10.06.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - Sokol Staré Město B (venku)
11.06.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Sokol Jezbiny A (venku)
11.06.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů C - VK Hronov C (doma)
12.06.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Josefov (doma)
12.06.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Sokol Velký Dřevíč (venku)
17.06.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - SK Nové Město (venku)
18.06.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Slovan Broumov (doma)
18.06.2020 - 17:30
OP I. třídy mužů C - Sokol Studnice (venku)
19.06.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Jezbiny B (venku)
19.06.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Slova Broumov B (doma)
24.06.2020 - 17:30
OP I. třídy žen C - Sokol Velká Jesenice (doma)
26.06.2020 - 17:30
OP II. třídy mužů D - Sokol Staré Město (doma)
26.06.2020 - 17:30
OP II. třídy žen D - Sokol Studnice (venku)