Beach

REZERVACE ZDE

Náš rezervačník funguje jak pro android, tak pro uživatele iOS bez problémů.                 Cena je 200 Kč za hodinu. Rezervace POUZE online! Platby zasílejte nejpozději 1 hodinu před hrou na účet 2501191107/2010, do platby přidejte jméno, příjmení a datum rezervace. Děkujeme.

Na kurtech si můžete pronajmou i vybavení na beachtennis a populární Spikeball. Stačí do pozmámky v rezervačníku napsat "beachtennis" nebo "spikeball".

Co je Spikeball?

Na Spikeball stačí jeden Spikeball set, 4 hráči a louka, pláž, zahrada nebo tělocvična – zahrajete si téměř kdekoliv. Pojďme si představit pravidla.

  1. 2 na 2, Spikeball set uprostřed, hřiště i kreativita bez hranic. Hrajem!
  2. Hru začínáte nadhozením a odpalem míče na síť (nataženou dlaní stejně jako při volejbale) na protihráče stojícího na opačné straně setu. V tu chvíli se stírají pevné pozice hráčů, pohybovat se můžete kdekoliv kolem setu.
  3. Protihráč má k dispozici maximálně 3 doteky než míč odpálí na síť tak, aby ho váš tým nedokázal zpracovat. Výměna probíhá dokud někdo z týmu míč nepokazí.
  4. Bod se počítá, pokud míč dopadne na konstrukci setu (rim), na zem nebo se dvakrát po sobě dotkne sítě.

Co je beachtennis?

V červnu 2016 se nám díky podpoře města Červený Kostelec podařilo realizovat výstavbu mobilního kurtu určeného pro plážové sporty. Kurt realizovala firma All for beach sports. Právě kvalita písku, která byla použita při výstavbě, je nejdůležitějším faktorem, který rozhoduje o spokojenosti sportovců při hraní beachvolejbalu a beachtenisu a umožňuje maximální sportovní zážitek. Od května 2017 se několik skupin účastní pravidelných tréninků beachvolejbalu pod vedením zkušených trenérů Nadi Proniny a Oldřicha Kozy. Rovněž se pořádají turnaje žen a smíšených družstev v beachvolejbalu. Hřiště je využívané jak členy volejbalového oddílu, tak i školami a veřejností. Pro všechny: kdo si chce na hřišti zahrát beachvolejbal či beachtenis, musí využít rezervační systém, který je níže. Hřiště je zprovozněno od začátku května do konce září, ale vše v závislosti na počasí.