Nejbližší zápasy

10.12.2022 - 10:00
2. liga žen - Bohemians Praha (dvojzápas - venku)
10.12.2022 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Energetik Chvaletice (dvojzápas - doma)
10.12.2022 - 10:00
KP kadetek - TJ Sokol Pouchov (dvojzápas - venku)
11.12.2022 - 10:00
KP juniorek - Réma Rychnov n.K. (dvojzápas - doma)
17.12.2022 - 10:00
2. liga žen - TJ Sokol Mnichovo Hradiště (dvojzápas - doma)
17.12.2022 - 10:00
KP kadetek - TJ Sokol Chlumec n. C. (dvojzápas - venku)
18.12.2022 - 10:00
KP juniorek - TJ Sokol Chlumec n.C. (dvojzápas - venku)
08.01.2023 - 10:00
KP kadetek - VKM Nová Paka (dvojzápas - doma Sokolovna)
14.01.2023 - 09:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Sokol Kerhartice (dvojzápas - doma)
14.01.2023 - 11:00
2. liga žen - TJ Sokol Šlapanice A (dvojzápas - doma)
15.01.2023 - 09:00
KP starších žákyň A (turnaj Náchod-Staré Město)
15.01.2023 - 09:00
KP starších žákyň B (turnaj Kostelec n. O.)
15.01.2023 - 10:00
KP juniorek - Sokol Nechanice (dvojzápas - doma)
21.01.2023 - 09:00
ČP starších žákyň (turnaj Lanškroun)
21.01.2023 - 10:00
2. liga žen - Šelmy Brno B (dvojzápas - venku)
21.01.2023 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Slavia Hradec Králové (dvojzápas - venku)
28.01.2023 - 09:00
KP 1. třídy mužů A - SK Rybník (dvojzápas - doma)
28.01.2023 - 10:00
KP kadetek - TJ Jičín (dvojzápas - venku)
28.01.2023 - 11:00
2. liga žen - TJ Jiskra Havlíčkův Brod (dvojzápas - doma)
04.02.2023 - 10:00
KP kadetek - VK Dvůr Králové n. L. (dvojzápas - doma)
05.02.2023 - 10:00
KP juniorek - VK Choceň (dvojzápas - venku)
11.02.2023 - 09:00
KP 1. třídy mužů A - Sokol Česká Třebová II (dvojzápas - doma)
11.02.2023 - 11:00
2. liga žen - TJ Sokol Geodézie Česká Třebová (dvojzápas - venku)
12.02.2023 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj)
12.02.2023 - 10:00
KP juniorek - TJ Energetik Chvaletice (dvojzápas - doma)
18.02.2023 - 09:00
ČP starších žákyň (turnaj)
18.02.2023 - 09:00
KP 1. třídy mužů A - VK Litomyšl (dvojzápas - venku)
18.02.2023 - 10:00
2. liga žen - TJ ZIKUDA Turnov (dvojzápas - doma)
25.02.2023 - 10:00
2. liga žen - TJ Svitavy (dvojzápas - venku)
25.02.2023 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Svitavy (dvojzápas - doma)
26.02.2023 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj)
04.03.2023 - 10:00
KP kadetek - TJ Sokol Třebechovice p. O. (dvojzápas - venku)
05.03.2023 - 10:00
KP juniorek - Lokomotiva Trutnov (dvojzápas - venku)
11.03.2023 - 09:00
KP kadetek - TJ Sokol Pouchov (dvojzápas - doma)
11.03.2023 - 10:00
KP juniorek - Réma Rychnov n.K. (dvojzápas - venku)
11.03.2023 - 11:00
2. liga žen - SVBC Praha (dvojzápas - doma)
12.03.2023 - 09:00
KP starších žákyň (turnaj)
17.03.2023 - 09:00
ČP starších žákyň (turnaj)
18.03.2023 - 10:00
2. liga žen - Bohemians Praha (dvojzápas - doma)
18.03.2023 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Energetik Chvaletice (dvojzápas - venku)
25.03.2023 - 11:00
2. liga žen - TJ Sokol Mnichovo Hradiště (dvojzápas - venku)
02.04.2023 - 09:00
KP starších žákyň (finálový turnaj - Hradec Králové)
03.05.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - VoCe Nové Město (doma)
11.05.2023 - 17:30
OP I. třídy mužů B - SG Jaroměř (venku)
17.05.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - Baník Rtyně B (venku)
18.05.2023 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Sokol Studnice (doma)
19.05.2023 - 17:30
OP II. třídy mužů C - Sokol Jezbiny SM (doma)
24.05.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - Slovan Broumov A (doma)
26.05.2023 - 17:30
OP II. třídy mužů C - Sokol Jezbiny B (doma)
31.05.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - VK Hronov JU (venku)
01.06.2023 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Hronov B (venku)
02.06.2023 - 17:30
OP II. třídy mužů C - Slavoj Teplice B (venku)
07.06.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - SK Náchod (doma)
08.06.2023 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Sokol Jezbiny A (doma)
09.06.2023 - 17:30
OP II. třídy mužů C - Sokol Josefov (doma)
14.06.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - Spartak Opočno B (venku)
15.06.2023 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Slovan Broumov (venku)
16.06.2023 - 17:30
OP II. třídy mužů C - Slavoj Teplice A (venku)
21.06.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - SK Nové Město (doma)
22.06.2023 - 17:30
OP I. třídy mužů B - Hronov C (doma)
28.06.2023 - 17:30
OP I. třídy žen B - VK Hronov C (venku)