Nejbližší zápasy

17.10.2021 - 09:00
OP červeného minivolejbalu (turnaj - Hronov)
17.10.2021 - 09:00
OP modrého minivolejbalu (turnaj - Hronov)
22.10.2021 - 19:00
1. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (doma)
23.10.2021 - 09:00
KP 1. třídy žen B - TJ Slavia Hradec Králové (dvojzápas - venku)
23.10.2021 - 09:00
KP mladších žákyň (turnaj - Nechanice)
23.10.2021 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - VK Litomyšl (dvojzápas - doma)
23.10.2021 - 10:00
KP kadetek - VKM RÉMA Rychnov n. K. (dvojzápas - venku)
23.10.2021 - 12:00
1. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (doma)
24.10.2021 - 09:00
Festivalový turnaj KVS červeného minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
24.10.2021 - 09:00
Festivalový turnaj KVS modrého minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
24.10.2021 - 09:00
Festivalový turnaj KVS oranžového minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
24.10.2021 - 09:00
Festivalový turnaj KVS žlutého minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
24.10.2021 - 10:00
KP juniorek - Slavia Hradec Králové B (dvojzápas - doma)
29.10.2021 - 18:00
1. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (venku)
30.10.2021 - 10:00
1. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (venku)
30.10.2021 - 10:00
KP kadetek - TJ Jičín (dvojzápas - doma)
31.10.2021 - 09:00
KP starších žákyň
05.11.2021 - 19:00
1. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (doma)
06.11.2021 - 09:00
KP mladších žákyň (turnaj)
06.11.2021 - 10:00
1. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (doma)
06.11.2021 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - SKO Hlinsko (dvojzápas - venku)
06.11.2021 - 10:00
KP 1. třídy žen B - Orel Jednota Hradec Králové (dvojzápas - venku)
06.11.2021 - 10:00
KP kadetek - TJ Sokol Chlumec n. C. (dvojzápas - venku)
07.11.2021 - 10:00
KP juniorek - Sokol Nechanice (dvojzápas - venku)
13.11.2021 - 09:00
KP 1. třídy žen B - TJ Sokol Bílá Třemešná (dvojzápas - doma)
13.11.2021 - 10:00
KP kadetek - TJ Sokol Pouchov (dvojzápas - doma Sokolovna)
13.11.2021 - 11:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Energetik Chvaletice (dvojzápas - doma)
14.11.2021 - 09:00
KP modrého minivolejbalu (turnaj - Hradec Králové)
14.11.2021 - 09:00
KP starších žákyň
14.11.2021 - 10:00
KP juniorek - TJ Jičín (dvojzápas - venku)
19.11.2021 - 18:00
1. liga žen - Bižuterie Jablonec nad Nisou (doma)
20.11.2021 - 09:00
Český pohár
20.11.2021 - 09:00
OP oranžového minivolejbalu (turnaj - Teplice n. M.)
20.11.2021 - 09:00
OP žlutého minivolejbalu (turnaj - Teplice n. M.)
20.11.2021 - 10:00
1. liga žen - Bižuterie Jablonec nad Nisou (doma)
20.11.2021 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - SK Rybník (dvojzápas - venku)
20.11.2021 - 10:00
KP 1. třídy žen B - VK Hronov (dvojzápas - venku)
21.11.2021 - 09:00
OP červeného minivolejbalu (turnaj - Zájezd)
21.11.2021 - 09:00
OP modrého minivolejbalu (turnaj - Zájezd)
26.11.2021 - 18:00
1. liga žen - VK Hronov (venku)
27.11.2021 - 09:00
KP 1. třídy žen B - VK Hradec Králové (dvojzápas - doma)
27.11.2021 - 09:00
KP mladších žákyň (turnaj)
27.11.2021 - 10:00
1. liga žen - VK Hronov (venku)
27.11.2021 - 11:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Sokol Kerhartice (dvojzápas - doma)
28.11.2021 - 09:00
Festivalový turnaj KVS modrého minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
28.11.2021 - 09:00
Festivalový turnaj KVS oranžového minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
28.11.2021 - 10:00
KP juniorek - Lokomotiva Trutnov (dvojzápas - venku)
03.12.2021 - 18:00
1. liga žen - Volejbal Plzeň (doma)
04.12.2021 - 10:00
1. liga žen - Volejbal Plzeň (doma)
04.12.2021 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - Sokol Česká Třebová II (dvojzápas - venku)
04.12.2021 - 10:00
KP 1. třídy žen B - TJ Sokol Jilemnice (dvojzápas - venku)
05.12.2021 - 09:00
KP modrého minivolejbalu (turnaj)
05.12.2021 - 09:00
KP starších žákyň
11.12.2021 - 09:00
KP 1. třídy žen B - TJ Sokol Třebechovice p.O. (dvojzápas - doma)
11.12.2021 - 09:00
KP mladších žákyň (turnaj)
11.12.2021 - 10:00
KP kadetek - SK Náchod (dvojzápas - venku)
11.12.2021 - 11:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Svitavy (dvojzápas - doma)
12.12.2021 - 10:00
KP juniorek - TJ Jičín (dvojzápas - doma)
08.01.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - TJ Sokol Staré Město-Náchod (dvojzápas - doma)
14.01.2022 - 19:00
1. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (venku)
15.01.2022 - 09:00
OP oranžového minivolejbalu (turnaj - Nové Město n. M.)
15.01.2022 - 09:00
OP žlutého minivolejbalu (turnaj - Nové Město n. M.)
15.01.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - Orel Jednota Studenec (dvojzápas - venku)
15.01.2022 - 10:00
KP kadetek - VKM RÉMA Rychnov n. K. (dvojzápas - doma Sokolovna)
15.01.2022 - 11:00
1. liga žen - TJ Sokol Dobřichovice (venku)
15.01.2022 - 11:00
KP 1. třídy mužů A - VK Litomyšl (dvojzápas - venku)
16.01.2022 - 09:00
KP modrého minivolejbalu (turnaj)
16.01.2022 - 09:00
KP starších žákyň
16.01.2022 - 09:00
OP červeného minivolejbalu (turnaj - Nové Město n. M.)
16.01.2022 - 09:00
OP modrého minivolejbalu (turnaj - Nové Město n. M.)
16.01.2022 - 10:00
KP juniorek - Sokol Třebechovice p. O. (dvojzápas - venku)
21.01.2022 - 18:30
1. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (doma)
22.01.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - TJ Slavia Hradec Králové (dvojzápas - doma)
22.01.2022 - 12:00
1. liga žen - TJ Sokol Nusle Praha (doma)
28.01.2022 - 18:00
1. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (venku)
29.01.2022 - 09:00
KP mladších žákyň (turnaj)
29.01.2022 - 09:00
KP modrého minivolejbalu (turnaj)
29.01.2022 - 10:00
1. liga žen - TJ Sokol Žižkov I (venku)
29.01.2022 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Energetik Chvaletice (dvojzápas - venku)
29.01.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - Orel Jednota Hradec Králové (dvojzápas - doma)
29.01.2022 - 10:00
KP kadetek - TJ Jičín (dvojzápas - venku)
30.01.2022 - 09:00
KP starších žákyň
30.01.2022 - 10:00
KP juniorek - Sokol Nechanice (dvojzápas - doma)
05.02.2022 - 10:00
KP kadetek - TJ Sokol Chlumec n. C. (dvojzápas - doma)
05.02.2022 - 11:00
KP 1. třídy mužů A - SKO Hlinsko (dvojzápas - doma)
06.02.2022 - 10:00
KP juniorek - Slavia Hradec Králové B (dvojzápas - venku)
12.02.2022 - 09:00
KP mladších žákyň (turnaj)
12.02.2022 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - SK Rybník (dvojzápas - doma)
12.02.2022 - 10:00
KP kadetek - TJ Sokol Pouchov (dvojzápas - venku)
13.02.2022 - 09:00
KP starších žákyň
13.02.2022 - 10:00
KP juniorek - Lokomotiva Trutnov (dvojzápas - doma)
19.02.2022 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Sokol Kerhartice (dvojzápas - venku)
19.02.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - TJ Sokol Bílá Třemešná (dvojzápas - venku)
26.02.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - VK Hronov (dvojzápas - doma)
05.03.2022 - 09:00
KP mladších žákyň (turnaj - Hradec Králové)
05.03.2022 - 09:00
KP starších žákyň
05.03.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - VK Hradec Králové (dvojzápas - venku)
06.03.2022 - 09:00
OP oranžového minivolejbalu (turnaj - Hronov)
06.03.2022 - 09:00
OP žlutého minivolejbalu (turnaj - Hronov)
12.03.2022 - 09:00
KP 1. třídy žen B - TJ Sokol Jilemnice (dvojzápas - doma)
12.03.2022 - 11:00
KP 1. třídy mužů A - Sokol Česká Třebová II (dvojzápas - doma)
13.03.2022 - 09:00
KP modrého minivolejbalu (turnaj)
19.03.2022 - 09:00
OP červeného minivolejbalu (turnaj - Broumov)
19.03.2022 - 09:00
OP modrého minivolejbalu (turnaj - Broumov)
19.03.2022 - 10:00
KP 1. třídy mužů A - TJ Svitavy (dvojzápas - venku)
19.03.2022 - 10:00
KP 1. třídy žen B - TJ Sokol Třebechovice p.O. (dvojzápas - venku)
20.03.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS modrého minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
20.03.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS oranžového minivolejbalu (Slavia Hradec Králové)
02.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS oranžového minivolejbalu (Červený Kostelec)
02.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS žlutého minivolejbalu (Červený Kostelec)
03.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS červeného minivolejbalu (Červený Kostelec)
03.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS modrého minivolejbalu (Červený Kostelec)
09.04.2022 - 09:00
OP oranžového minivolejbalu (turnaj - Rtyně v P.)
09.04.2022 - 09:00
OP žlutého minivolejbalu (turnaj - Rtyně v P.)
23.04.2022 - 09:00
OP červeného minivolejbalu (turnaj - Červený Kostelec)
23.04.2022 - 09:00
OP modrého minivolejbalu (turnaj - Červený Kostelec)
24.04.2022 - 09:00
KP modrého minivolejbalu (turnaj)
30.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS červeného minivolejbalu (Kvasiny)
30.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS modrého minivolejbalu (Kvasiny)
30.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS oranžového minivolejbalu (Kvasiny)
30.04.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS žlutého minivolejbalu (Kvasiny)
08.05.2022 - 09:00
OP oranžového minivolejbalu (turnaj - Staré Město-Náchod)
08.05.2022 - 09:00
OP žlutého minivolejbalu (turnaj - Staré Město-Náchod)
15.05.2022 - 09:00
KP modrého minivolejbalu (turnaj)
29.05.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS červeného minivolejbalu (Dřevěnice)
29.05.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS modrého minivolejbalu (Dřevěnice)
29.05.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS oranžového minivolejbalu (Dřevěnice)
29.05.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS žlutého minivolejbalu (Dřevěnice)
05.06.2022 - 09:00
OP červeného minivolejbalu (turnaj - Náchod)
05.06.2022 - 09:00
OP modrého minivolejbalu (turnaj - Náchod)
05.06.2022 - 09:00
OP oranžového minivolejbalu (turnaj - Náchod)
05.06.2022 - 09:00
OP žlutého minivolejbalu (turnaj - Náchod)
18.06.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS červeného minivolejbalu (Chlumec n. C.)
18.06.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS modrého minivolejbalu (Chlumec n. C.)
18.06.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS oranžového minivolejbalu (Chlumec n. C.)
18.06.2022 - 09:00
Festivalový turnaj KVS žlutéhoého minivolejbalu (Chlumec n. C.)